dodano: 2019-02-03 12:50:02 edycja: 2019-02-03 13:00:37 autor: 41 odsłon: 3304

IV NIEDZIELA ZWYKŁA , ROK C 03. 02. 2019 r.

Każda niedziela jest dniem świętym, dniem poświęconym zmartwychwstałemu Panu. Dlatego dzisiaj gromadzimy się razem na Eucharystii, aby przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie uwielbiać aszego Pana i Stwórcę. Będziemy słuchać słowa Bożego i nakarmimy się Chlebem życia. Oby nasze serca były otwarte i usłyszały głos Boga.

Niedzielne  intencje mszalne

Żuków, 8:00 intencja różańcowa.

Papieska intencja różańcowa na luty: O wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy.

Niestety nawet w XXI w. trwa handel ludźmi, którego celem często jest przymusowa prostytucja, i to nawet w krajach bogatych. Ofiary handlu żywym towarem doświadczają wielu chorób psychicznych i ulegają rożnym formom uzależnień. Prośmy, aby nie brakowało ludzi dobrej woli, którzy wspaniałomyślnie i z otwartym sercem przyjmą te osoby i otoczą je troską i potrzebnym wsparciem.

MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU

Int. + Kazimierz Jaworski, miesiąc od pogrzebu

V niedziela zwykła, rok C

Żuków, 8:00 + Władysław, Olga Komorowscy, + Zofia, Izydor Szymczak

Przywodzie, 10:00  + Pelagia Prawudzka

Lubiatowo, 11:30   + Józefa(K), Danuta, Władysław Zagdańscy, + Jakub

Żuków, 13:00   intencja wolna

Dziś przy wyjściu z Kościoła zbiórka do puszek na zakony klauzurowe, z racji święta Ofiarowania Pańskiego, które przeżywaliśmy w dniu wczorajszym.

Pani Anna Garzyńska i Pani Sołtys Ewa Połczyńska i zapraszają  chętne Panie na spotkanie założycielskie Koła Gospodyń Wiejskich, które odbędzie się  w dniu 4 lutego 2019 r. o godz. 18:00 w salce katechetycznej DOMU PARAFIALNEGO w Żukowie.

03 lutego 2019r. 03 lutego 2019r. 41 3304