Dziś sobota, 24 lutego 2018 r,

II Niedziela Wielkiego postu, 25.02.2018 r.

II Niedziela Wielkiego postu, 25.02.2018 r. Wprowadzenie do Mszy Święte
Apostołowie, którzy każdego dnia towarzyszyli Jezusowi i byli świadkami Jego nauczania i cudów, trudno było uwierzyć, że pewnego dnia ich Mistrz zostanie wydany na śmierć kryzową. Aby przygotować ich na te tragiczne wydarzenia, Chrystus chce wzmocnić ich wiarę, przemieniając się na górze Tabor. W ten sposób pokazuje im swoje bóstwo oraz umacnia ich chwiejne serca. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy DZIEŃ MODLITWY, POSTU I SOLIDARNOŚCI Z MISJONARZAMI.

I Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2018 r.

I Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2018 r. Wprowadzenie do Mszy Święte
Wielki Post jest czasem, kiedy Bóg chce z nami odnowić swoje przymierze. Jest to ruch z naszej strony: Jego miłość jest ogromna i niezmienna od wieków – to my musimy jednak sobie wciąż przypominać o przymierzu z Bogiem. Przypomnijmy sobie te momenty, które oddalają nas od przymierz z Bogiem i przeprośmy za nie.