Dziś poniedziałek, 11 grudnia 2017 r,

II Niedziela Adwentu, 10.12.2017

II Niedziela Adwentu, 10.12.2017 WPROWADZENIE DO LITURGII
I znów jesteśmy w drodze. Dziś słowo Boże chce zwrócić naszą uwagę na drogi, którymi kroczymy w życiu: czy są gotowe na przyjście Chrystusa? Czy jest w nich miejsce dla Pana Boga? Wyjdźmy na nasze drogi życia i głośmy Ewangelię, ale prośmy też w tej Eucharystii, by Bożej miłości było jak najwięcej na ścieżkach naszego życia.

I Niedziela Adwentu, 03.12.2017 r.

I Niedziela Adwentu, 03.12.2017 r. WPROWADZENIE DO LITURGII
Mamy teraz właśnie czas początków: rozpoczynamy Adwent i rozpoczynamy podróż. Jaką podróż? To podróż i przygotowanie nie tylko do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, ale także do przemiany naszego życia. Otwórzmy się na to wszystko, prosząc na początku dobrego Boga o miłosierdzie dla nas.