Odpust parafialny

11 czerwca 2006 r. celebrujemy nasz odpust parafialny. Dziękujemy Bogu za objawienie nam prawdy o Nim samym, że jest Trójcą Osób. Przypomina o tym każdy krzyż uczyniony ze słowami: "W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego". Sumę odpustową celebruje i wygłasza kazanie ks. dziekan Waldemar Gasztkowski z Pyrzyc.
fotografii w albumie: 1

OPŁATEK MINISTRANTÓW

1 stycznia 2006 r. po południu ks. Proboszcz zaprosił ministrantów do Domu Parafialnego na Uroczystość OPŁATKOWĄ.
Przybyli ministranci z Żukowa, Lubiatowa i Przywodzia.
Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem omówiono plan KOLĘDY, a potem poczęstunek, gra w pimponga oraz inne gry pobudzające do myślenia. Na koniec przybył Mikolaj.
fotografii w albumie: 7

OPŁATEK W ŻUKOWIE

OPŁATEK W DOMU PARAFIALNYM W ŻUKOWIE
28 grudnia 208 r. odbył się w Domu Parafialnym w Żukowie "OPŁATEK" - zorganizowany przez nowe stowarzyszenie pod nazwą "U Pana Boga za piecem". Na tę bardzo udaną imprezę przybyli członkowie stowarzyszenia oraz niektórzy członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnego Caritasu. Artystyczne dekoracje stołu opłatkowego wykonane przez p. Fesner podziwiali wszyscy. Nie zabrakło pysznych ciast, owoców i słodyczy.
fotografii w albumie: 4

Strony:[1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] [10] [11]