Dziś poniedziałek, 11 grudnia 2017 r,

Rekolekcje 2008

16 marca - w V Niedzielę Wielkiego Postu - rozpoczynamy WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE. Rekolekcjonistą jest ks. mgr Ryszard Raczkiewicz z Choszczna. Ks. Rekolekcjonista wygłasza pierwszą naukę podczas Mszy Św. niedzielnych we wszystkich kościołach parafii, a po południu głosi naukę pasuyjną podczas Gorzkich Żalach. Rekolekcje trwają do środy - 19 marca.

Od poniedziałku zaczynamu Rekolekcje dla dzieci od godz. 8.00 - 11.00

fotografii w albumie: 6

Rekolekcje szkolne w Żukowie

Od 15 do 17 marca prowadzone były rekolekcje wielkopostne dla dzieci. Rekolekcje prowadził O. Jan Paweł Bagdziński. W pierwszym dniu wszystkie dzieci uczestniczyły we Mszy świętej sprawowanej w kościele parafialnym, a na zakończenie odbyła się Droga Krzyżowa w plenerze i Msza Św.
fotografii w albumie: 2

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2006