Wizytacja wstępna

18 października 2006 r. przeprowadza wizytację wstępną ks. dr Sławomir Zyga z wydziału duszpasterskiego Kurii przed wizytą pasterską ks. Biskupa Jana Gałeckiego.

Wycieczka ministrantów

Od 12 lipca br. gości u nas ks. dr Antoni Tomala, T.Chr. z CZęstochowy. Ks. Antoni chętnie pomaga w miejscowym duszpasterstwie; szczególnie pilnuje konfesjonału i głosi Słowo Boże podczas niedzielnych Mszy Św.
Również ministranci są zadowoleni, bo jadą z Księdzem na wycieczkę rowerową w dniu 18 lipca 2009 r.

Wymiana pieca do Centralnego Ogrzewania na Plebanii

1 grudnia 2006 r. p. Rossa przywozi z Pleszewa k. Poznania nowy piec do CO za sumę 5,000.00 zł.

Zima w Żukowie

W tym roku nie było śniegu podczas Świąt, ale jest biało po Świętach. Cieszą się dzieci, bo to jeszcze dni wolne od nauki w szkole.
fotografii w albumie: 22

Strony:[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 10 [11]