Dziś poniedziałek, 11 grudnia 2017 r,

I Komunia w Żukowie - 2006 r.

28 maja 2006 r. przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej dzieci z Przywodzia i Żukowa. A oto ich lista:
1. Bartczak Nikodem
2. Bielka Karolina
3. Bielka Sebastian
4. Fugiel Paweł
5. Jałkiewicz Tobiasz
6. Kadłubek Bartłomiej
7. Konarska Marta
8. Radzymiński Krystian
9. Zych Maciej

I Niedziela Wielkiego Postu

Wprowadzenie do Pierwszej niedzieli Wielkiego Postu,
5 marca 2006

Na początku Wielkie Postu przypominamy sobie zawsze o czterdziestodniowym pobycie Pana Jezusa na pustyni. I my w tym czasie jesteśmy wezwani, aby bardziej niż na tym, co dzieje się wokół nas, skoncentrować się na tym, co dokonuje się w nas samych. Nie jest to ucieczka od świata i od ludzi. Pan Jezus po czterdziestu dniach powrócił do ludzi i uczynił dla nich tak wiele. Zrobił wszystko, co należało zrobić. Wrócił, widząc świat takim, jakim go widzi Bóg - w całej prawdzie. I my będziemy mogli przeżywać głębiej radość i nadzieje tego świata, jeśli zobaczymy go w prawdzie. Dlatego i nam potrzebne jest przebywanie na pustyni: przynajmniej przez czterdzieści dni, przynajmniej przez godzinę każdego dnia w Wielkim Poście, przynajmniej przez kwadrans tej godziny.
fotografii w albumie: 1

IV Niedziela zwykła, 29 stycznia 2006 r.

INTENCJE MSZALNE , 29 stycznia 2006 r.
8.00 – Żuków: + Stefania Sienkiewicz, 1 rocz.
10.00 – Przywodzie: + Jerzy Szuber, 11 rocznic
11.30 – Lubiatowo: + Feliksa i Adam Wełpa
13.00 – Żuków: + Bolesław Bażant, 15 rocz.

Jasełka 2006

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele ciepła i bogatych przeżyć związanych z Narodzeniem Jezusa w Betlejem. W ostatnim dniu przed Świętami dzieci z klasy III wystawiły dobrze przygotowane jasełka w opracowaniu i reżyserii p. Elżbiety Duda. Było to wspaniałym preludium do tradycyjnego dzielenia się opłatkiem życząc sobie błogosławionych Świąt.7 stycznia jasełka powtórzono dla większego grona parafian w kosciołach Lubiatowa i Żukowa.
fotografii w albumie: 9

Strony:[1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]