Kościół w Żukowie
Kościół w Przywodziu
Kościół w Lubiatowie
Dziś sobota, 24 lutego 2018 r,

Święto Chrztu Pańskiego, 8 stycznia 2012

Święto Chrztu Pańskiego, 8 stycznia 2012
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, 08.01.2012
Wprowadzenie do Mszy Świętej
Dzisiejsza niedziela - niedziela Chrztu Pańskiego - tak mocno i wyraźnie przypomina nam to szczególne wydarzenie znad Jordanu, kiedy nasz Zbawiciel Chrystus Pan przyjął chrzest od Świętego Jana Chrzciciela. Ponadto uzmysławia nam również znaczenie naszego chrztu świętego, pierwszego przyjętego przez nas sakramentu, który włączył nas do Kościoła. Jako ludzie ochrzczeni, wszczepieni w Chrystusa, jako żywe cząstki Kościoła świętego przychodzimy dziś na niedzielną Eucharystię, aby oddawać chwałę Jezusowi, naszemu Panu, Odkupicielowi i Głowie Kościoła.
...więcej »

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 01.01.2012

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 01.01.2012 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 01.01.2012
Wprowadzenie do liturgii
Gromadzimy się na sprawowanie Eucharystii w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Przez ręce Matki Bożej chcemy zawierzyć Bogu Nowy Rok. Prośmy o to, by Maryja - Matka Syna Bożego - była naszą orędowniczką w sprawach polecanych Bogu teraz i przez cały rok, który dziś rozpoczynamy.
...więcej »

Pismo Święte na mp3

Ogłoszenia / 3 komentarzy

Share504

Coraz bardziej zajęci, zapracowani ludzie, rzadko mają czas aby sięgnąć po Pismo Święte. Często uważa się, że jest to lektura zbyt trudna, niezrozumiała dla przeciętnego człowieka, lepiej przeznaczyć czas na inne, „bardziej pożyteczne” rzeczy i zajęcia. Zawsze znajdzie się coś pilniejszego, a efekt jest taki, że coraz mniej znamy Pismo Święte, jest ono dla nas coraz dalsze i bardziej obce.Pisma Świętego w wersji mp3 na Facebook’uW serwisie „Poważne sprawy, poważne odpowiedzi” wciąż pracujemy nad tym, żeby obalić stereotyp, który mówi, że Pismo Święte jest trudne, nieprzystosowane dla współczesnego człowieka, że nie ma czasu na lekturę. Naszym czytelnikom, internautom i wszystkim zainteresowanym proponujemy:Biblię Tysiąclecia – Stary i Nowy Testament w wersji audio , które można słuchać wszędzie, w każdych okolicznościach. Istnieje możliwość ściągnięcia plików w formacie mp3 oraz wysłuchania ich w serwisie. To doskonale rozwiązanie dla zapracowanych, dla kierowców, wszystkich przemieszczających się komunikacją miejską, i wszystkich, którzy mają potrzebę wsłuchania się w Słowo Boże.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. Gdyby ktoś chciał włączyć się do propagowania idei codziennej lektury Pisma Świętego oraz rozpowszechnianiu informacji o Biblii, bardzo gorąco zachęcamy do pobrania banneru (znajdują się poniżej), lub umieszczenia artykułu na stronie czy też linku do naszego serwisu z plikami Pisma Świętego.300x300

300x100

500x60

200x200
Ufamy, że nasza akcja spotka się z Waszym zainteresowaniem i wsparciem. Staramy się propagować idee może niezbyt popularne w dzisiejszym świecie, jednak ważne i aktualne, coraz bardziej potrzebne ludziom.
W dziale Pismo Święte można znaleźć inne pomocne działy:Pytania do Biblii – to cykl artykułów, w których znajdziecie odpowiedzi i wyjaśnienia najtrudniejszych i niezrozumiałych fragmentów Pisma Świętego.

Kurs „Jak czytać Pismo Święte” – dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z lekturą Pisma Świętego, lub chcą pogłębić swoją wiedzę. To zapis internetowego kursu czytania Biblii, prowadzonego przez benedyktyna, o. Ludwika Mycielskiego OSB. Dowiecie się min. w jakiej kolejności najlepiej czytać Księgi Pisma, jak interpretować symbole i znaki biblijne i wiele, wiele więcej.

Wykłady i konferencje o Piśmie Świętym – to zebrane konferencje i wykłady w formie audio o czytaniu i interpretowaniu Słowa Bożego. Tutaj jest miejsce na wieczorne spotkania z Biblią, na czytanie i rozumienie Ewangelii, refleksje i katechezy biblijne. Tu wypowiadają się duszpasterze, bibliści – w najciekawszych konferencjach i homiliach wybranych specjalnie dla Was.

pozdrawiamy
Zespół PSPO
Podziel się ze swoimi przyjaciółmi:

Facebook
Twitter
Śledzik
Wykop
Flaker
Gadu-Gadu Live
Sfora
Pinger
Blogger.com
Poleć
Blip
Grono.net
Google Bookmarks
Google Buzz
MySpace
email
Dodaj do ulubionych
Drukuj
PDF
RSS


Pismo Święte w wersji mp3
Tagi:

audio, biblia, Kurs jak czytać Pismo Święte, mp3, Pismo Święte
Zobacz także:

Odczytać Słowo
17 listopada 2011
Kurs jak czytać Pismo Święte, cz. 7
8 lipca 2011
Kurs jak czytać Pismo Święte, cz. 6
7 lipca 2011
Kurs jak czytać Pismo Święte, cz. 5
6 lipca 2011
Kurs jak czytać Pismo Święte, cz. 4
5 lipca 2011


-------------------------------------------------- Dołącz do nas:
Chcesz otrzymywać artykuły z PSPO na swój e-mail ?

Zapisz się do listy
--------------------------------------------------


Zajrzyj do innych działów:
3 komentarzy

Edyta
6 grudnia 2011 o 12:08

:) idealne rozwiązanie dla mojej PRACY :)
Odpowiedz
Iwona
9 grudnia 2011 o 05:07

Dziekuje……………
Odpowiedz
andrzej
9 grudnia 2011 o 23:31

Kolejny raz Mnisi z Tyńca mnie pozytywnie zaskoczyli.
Odpowiedz


Prześlij komentarz


Imię (wymagane):
E-Mail (wymagane):
Strona www :
komentarz:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temaciePowrót na górę strony

Magazine WordPress Theme by WPZOOM

Copyright © 2011 PSPO. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Contact

Plan Kolędy w Lubiatowie

Plan Kolędy w Lubiatowie PLAN KOLĘDY 2011
Od wtorku , 27 grudnia rozpoczynam odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Pragnę odwiedzić, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi. Kolęda ma także służyć lepszemu wzajemnemu poznaniu się, zbliżeniu duszpasterza do powierzonych jego trosce parafian i odwrotnie. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach całej naszej wspólnoty parafialnej.
Wtorek, 27 grudnia
Godz. 10.00 – od pp. Zawadzkich do pp. Kubickich
Ministranci:

Środa, 28 grudnia
10.00 – Msza Św. – od pp. Wacława i Ewy Nowakowskich do pp. Balceraków
Ministranci:

Czwartek, 29 grudnia
10.00 – Msza Św. – Osiedle od. Nr 27
Ministranci:

Piątek, 30 grudnia
10.00 – Msza Św.: Osiedle - lewa strona
Ministranci:

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO, 25.12.2011 R.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO, 25.12.2011 R. Boże Narodzenie, 25 grudnia 2011
Wprowadzenie do liturgii
Uroczystość Narodzenia Pańskiego jest czasem odnowienia naszej wiary w zbawienie przyniesione przez Syna Bożego, który dla nas stał się człowiekiem. „Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas” J 1,14
Dziś, podobnie jak pasterze, pozytywnie odpowiedzieliśmy na przekazaną nam radosną nowinę o narodzeniu Zbawiciela. Gromadzimy się tym razem przy ołtarzu, by spotkać się z Nowonarodzonym, który przychodzi do nas w Eucharystii i pozostaje z nami w Najświętszym Sakramencie. Przyjmijmy w czasie celebracji postawę wiary i miłości, a narodzony Zbawiciel napełni nas pokojem i nadzieją. Zbliżmy się do źródła naszego szczęścia, a za niestałość w wierze i miłości szczerze Boga przepraszajmy.
...więcej »

IV Niedziela Adwentu, 18.12.2011 r.

IV Niedziela Adwentu, 18.12.2011 r.
Czwarta Niedziela Adwentu - 18.12.2011
Wprowadzenie do Mszy Świętej
Czwarta Niedziela Adwentu jest już ostatnią na drodze naszych przygotowań do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Ten ostatni etap Adwentu przeżywamy w duchu oczekiwania, tęsknoty i pokornej modlitwy przyzywającej Pana. Zgromadzeni na Mszy Świętej we wspólnocie oczekujących na narodzenie Zbawiciela otrzymujemy zapewnienie, które wypowiada Archanioł Gabriel w dzisiejszej Ewangelii: „Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" (Łk 1,37) i na wzór Maryi uczymy się czynić nasze serca mieszkaniem dla Boga, który chce ciągle w nich się rodzić.
...więcej »

III Niedziela Adwentu, 11 grudnia 2011 r.

III Niedziela Adwentu, 11 grudnia 2011 r. Trzecia Niedziela Adwentu - 11.12.2011
Wprowadzenie do Mszy Świętej

Dzisiejsza niedziela w tradycji nosi nazwę „Gaudete" (Radujcie się) i jest szczególnym wezwaniem do radości. Dzisiejsze pierwsze czytanie pokazuje, że źródłem owej radości jest obecność i działanie Boga w naszym życiu. Święty Paweł uświadamia nam, że bliskość Pana jest źródłem radości nawet w czasach kryzysu. Podaje też narzędzia wychodzenia z niego: modlitwa i dziękczynienie oraz uznanie, że trudności są wpisane w Boży plan wobec każdego z nas. Wreszcie Ewangelia wskazuje na Jana Chrzciciela, który sens życia i radość czerpie z tego, że jest tylko świadkiem Chrystusa i nie zajmuje Jego miejsca.
Prośmy Pana, by udział w dzisiejszej Eucharystii umocnił nas w pełnieniu naszej misji na wzór misji Jana Chrzciciela, byśmy pełni wiary, nadziei i pokoju, w chrześcijańskiej radości przeżywali naszą ziemską pielgrzymkę.

...więcej »

projektowanie stron internetowych flash, wykonywanie stron www szczecin prezentacje multimedialne w logo znak firmowy tani hosting stabilny oryginalne, strony religijne Szczecinie

tworzenie stron www, wykonywanie serwisów internetowych w Szczecinie, Szczecin

Strona główna Historia Informacje Kościoły Galeria fotografii Kancelaria Wspólnoty Kontakt