Parafianie z Rożnowa z wizytą u naszego Proboszcza

W niedzielę parafianie z Rożnowa odwiedzili swojego byłego Proboszcza w żukowskiej parafii z okazji obchodzonych niedawno imienin. Natomiast nasi parafianie życzenia imieninowe wraz z symbolicznymi kwiatami i prezentem złożyli Proboszczowi w ubiegłą niedzielę. Do Żukowa ks. kan. Franciszka przeniesiono z Parafii pw. św. Antoniego w Rożnowie w lipcu br.

W dniu dzisiejszym tj. 7 października 2018 r. w kościele pw. Świętej Trójcy w Żukowie grupa parafian z Rożnowa uczestniczyła we Mszy Świętej. Po zakończeniu nabożeństwa  wszyscy nasi Goście złożyli ks. Proboszczowi imieninowe życzenia, których zwieńczeniem było wspólne odśpiewanie „Życzyny, życzymy”.

Proboszcz ks. kan. Franciszek serdecznie podziękował za życzenia i zaprosił wszystkich na plebanię, gdzie przy cieście i kawie mile wspominano czas, gdy był proboszczem tamtejszej Parafii.