III Niedziela zwykła, 21 stycznia 2007 r.

Wprowadzenie do Mszy Świętej, 21 stycznia 2007
Ilekroć razy rozlega się dźwięk kościelnych dzwonów, przypomina nam o możliwości spotkania się z naszym Bogiem, który powołał nas do życia i cierpliwie czeka na każdego z nas. W szczególny sposób jesteśmy zaproszeni w każdą niedzielę na spotkanie z Bogiem podczas Mszy Świętej. Właśnie przyszliśmy na to szczególne spotkanie, podczas którego słuchać będziemy słowa Bożego, a Pan sam da nam swoje Ciało do spożycia.
Warto uświadomić sobie na początku Najświętszej Eucharystii, jak wielkie dary otrzymujemy podczas tego niedzielnego spotkania. Zechciejmy zatem dobrze wykorzystać ten dany, ale i zadany nam czas.
Przeżywając Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, pamiętajmy o tym, aby nie tylko modlitwą, lecz i czynem na miarę swoich możliwości, włączać się w realizację Chrystusowego życzenia: „Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno" (J 17,11).

INTENCJE NIEDZIELNE
Żuków, 8.00 – + Stefania Sienkiewicz i Alfreda Kuzawińska (os syna i brata)
Przywodzie, 10.00 - + Anna, Maria Baturo w miesiąc po pogrzebie.
Lubiatowo, 11.30 – + Maria, Jan, Leszek, Władyslawa Dembowscy
Żuków, 13.00 – + o błogosławieństwo Boże dla Genowefy Jaworskiej od wnuczki Joanny z rodziną.
Msze Święte w tygodniu:
Poniedziałek, Żuków, 17.00 – Msza Święta
Wtorek, Lubiatowo, 17.00 – Msza Św. Intencja: + Marian Jaworski - w miesiąc po pogrzebie. Spotkanie ministrantów.
Środa, Żuków, 17.00 – Msza Św. z nowenną do MBN Pomocy.
Po Mszy Św. spotkanie z klasą I gimnazjum.
Czwartek, Przywodzie, 17.00 – Msza Św. Intencja: + Stanisław Gral,13 rocznica.
Piątek, Żuków, 17.00 – Msza Św. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy II i III.
Sobota, Żukow, 17.00 – Msza Św.

INTENCJE W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
Żuków, 8.00 – + Bolesław Bażant
Przywodzie, 10.00 - + Weronika Staruch z okazji imienin i Jerzy
Szuber, 12 rocz.
Lubiatowo, 11.30 – + Adam i Feliksa z rodziny Wełpów.
Żuków, 13.00 –

Uwaga: Kalendarze w zakrystii

Nowy numer NIEDZIELI: Kto wierzy nigdy nie jest sam, Najważniejszy jest człowiek, W paulińskim nowicjacie, Małżeństwo: miłość ze znakiem jakości,`Kościół polski czy Kościół w Polsce? Program telewizyjny.

Sprzątanie kościoła:
Żuków – p. Rutz Kazimiera i Haraśna Irena
Przywodzie – pp. Gajewska Edyta i Brzozowska Wioletta
Lubiatowo – pp.

Zakończenie kolędy
Wczoraj zakończyliśmy kolędę.Pragnę z tej okazji bardzo serdecznie podziękować za serdeczne przyjęcie mnie i ministrantów w Państwa mieszkaniach.Dziękuję również za złożone ofiary. Część ofiar przeznaczona jest na Kurię, a część na spłatę pieca do CO.

Pielgrzymka do Lichenia
Od 1 do 4 maja PIELGRZYMKA DO LICHENIA. Zapisy do 15 kwietnia. Koszt 220 zł. w tym 3 noclegi i 3 posiłki.
Na nowy tydzień – „Szczęść Boże”.