V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Piąta Niedziela Wielkanocna, 14 V 2006 r.
WPROWADZENIE: żeby pokazać, jak bliski i ważny jest związek człowieka z Chrystusem, posługuje się On porównaniem z krzewem winnym. Chrystus jest silnym, odwiecznym krzewem, który żywi młode pędy-latorośle. Jeśli będą trwały w krzewie, będą żyły i wydadzą owoc. Jeśli odpadną od krzewu, umrą, bo zabraknie im pokarmu. Dla nas, latorośli, takim pokarmem, który daje nam Chrystus, jest Eucharystia.

Dzisiaj: * polecam następujące artykuły tygodnika „Niedziela”: Watykan wzywa do bojkotu filmu „Kod Leonarda da Vinci, Dziedzictwo Jana Pawła II, Wyżej tylko niebo, Onajest wiarą mocna – Anna Dymna; Trzebiatowska koronacja, Praca kobiety w ciąży, Detektyw w konfesjonale.
8.00 – Żuków: + Piotr Kolec.
10.00 – Przywodzie : + Weronika i Kazimierz Staruch
11.30 – Lubiatowo: W intencji dzieci pierwszokomunijnych
13.00 – Żuków: o Boże błogosławieństwo dla Leokadii Przewłockiej w 60 rocznicę urodzin – od męża, dzieci i wnuków.
18.00 – Nabożeństwo majowe
NABOŻEŃSTWA MAJOWE
Miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Wraz z budzącą się do życia przyrodą chcemy uczcić Matkę Bożą. W świątyniach, przy przydrożnych krzyżach i kapliczkach gromadzimy się, aby śpiewać pieśni maryjne i modlić się słowami Litanii Loretańskiej. Niech nikogo nie zabraknie na tych pięknych maryjnych nabożeństwach. Obecność dla dzieci pierwszokomunijnych, dzieci rocznicowych i kandydatów do bierzmowania – obowiązkowa.
MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU:
Poniedziałek, Lubiatowo, 17.00 – Msza Św.
Żuków, 18.30 – Msza Św. Int. + Zofia i Józef Połczyńscy
Wtorek, Lubiatowo, 18.00 – Msza Św. Int. + Antoni i Janina Zych, po Mszy Św. spotkanie z kandydatami przygot. do bierzmowania.
Środa, Żuków, 18.00 – Msza Św. Int. + Wiesław Pietrzak, 8 rocz. Po Mszy Św. spotkanie z klasą I gimnazjum.
Czwartek, Przywodzie, 18.00 - Msza Św. , int. + Ptasznik Teresa – w miesiąc po pogrzebie.Spotkanie z kandydatami przygot. do bierzmowania.
Piątek, Żuków, 18.00 – Msza Św. Int. + za rodziców Stanisława i Władysławy Przewłockich. Spotkanie z II i III klasą gimnazjum.
Sobota, 16.30 – Ślub: Wróblewski Robert i Mamczak Izabela.
Żuków, 18.00 – Msza Św. Int. O Boże błogosławieństwo dla Jakuba Walczaka z okazji 18 urodzin – od rodziców rodziców dziadków.
SPRZĄTANIE KOŚCIOŁÓW
Żuków: pp. Krystyna Szagańska, Natalia Ochman, Wiesława Piotrowska
Przywodzie: pp. Mariola Kozłowska, Barbara Szott
Lubiatowo: pp. Zofia Kupisz, Józefa Skawińska

INTENCJE W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
Żuków, 8.00 – + Antonina, Ignacy, Stanisław, Józef Ochman
Przywodzie,10.00 – + Zofia Nowak, Zofia Bartczak
Lubiatowo, 11.00 – + Stefan Babich, 28 rocz.
Żuków, 13.00 –
Zapowiedzi: Fiałkowski Zbigniew, kawaler, zam w Przywodziu i Benka Joanna, panna zam w Klukach zap. I.
NA NOWY TYDZIEŃ : SZCZĘŚĆ BOŻE!

LISTA DZIECI
PIERWSZOKOMUNIJNYCH