VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 21 V 2006

Szósta Niedziela Wielkanocna, 21 V 2006
r. WPROWADZENIE: Zwycięstwo Jezusa na krzyżu, poprzedzone Jego męką, jest najważniejszym aktem „miłości do końca", l podobnie jak wciąż otrzymujemy od Niego owoce tego zwycięstwa, tak samo jesteśmy wezwani do naśladowania Go w tej miłości. Ważnego pouczenia udzieli nam dzisiejsza liturgia słowa.
Pozwólmy Bogu, by mógł jak najgłębiej wejść ze swoim orędziem do naszych serc i usunąć z nich wszelki grzech.

Dzisiaj: * polecam następujące artykuły tygodnika „Niedziela”: Pielgrzymka Papieża Benedykta XVI do Polski, Bojkot filmu „Kod da Vinci”, Benedykt XVI podąży śladami Jana Pawła II, Na dzień matki, Sylwetka Eleni, Pan Jezus już się zbliża.
8.00 – Żuków: + Antonina, Ignacy, Stanisław, Józef Ochman
10.00 – Przywodzie : + Zofia Nowak, Zofia Bartczak
11.30 – Lubiatowo: + Stefan Babiuch, 28 rocz.
13.00 – Żuków: O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Najść. dla Łucji z okazji 4-tej rocznicy urodzin.
18.00 – Nabożeństwo majowe
NABOŻEŃSTWA MAJOWE
Miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Wraz z budzącą się do życia przyrodą chcemy uczcić Matkę Bożą. W świątyniach, przy przydrożnych krzyżach i kapliczkach gromadzimy się, aby śpiewać pieśni maryjne i modlić się słowami Litanii Loretańskiej. Niech nikogo nie zabraknie na tych pięknych maryjnych nabożeństwach. Obecność dla dzieci pierwszokomunijnych, dzieci rocznicowych i kandydatów do bierzmowania – obowiązkowa.
MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU:
Poniedziałek, Żuków,18.00 – Msza Św. Int. + Stanisław Salamon – od żony i wnuka Błażeja.
Wtorek, Lubiatowo, 18.00 – Msza Św. Int. dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie Agnieszki.
Środa, Żuków, 18.00 – Msza Św. Int. + Cecylia i Jan Trzoniec.
Czwartek, Przywodzie, 18.00 - Msza Św. , int. + Pawłowska Helena, 20 rocz. i Stanisław.
Piątek, Żuków, 18.00 – Msza Św. Int. + Lucyna i Bronisław Obuchowscy..
Sobota, Żuków, 11.00 – I spowiedź dzieci, które przystąpią to I Komunii Św. i ich rodziców.
Żuków, 18.00 – Msza Św.
SPRZĄTANIE KOŚCIOŁÓW
Żuków: pp. Danuta Karczmarek Karczmarek Irena Ryfa
Przywodzie: pp. Beata Jałkiewicz i Monika Baturo
Lubiatowo: pp. Helena Nowacka i Anna Resiak

INTENCJE W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
Żuków, 8.00 – + Waltraut Wójcik
Przywodzie,10.00 – + Ferdynand Kaczor (imieninowa).
Żuków, 11.15 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św.
Lubiatowo, 14.00 – + Józef i Franciszka Kobus
Zapowiedzi: Fiałkowski Zbigniew, kawaler, zam w Przywodziu i Benka Joanna, panna zam w Klukach zap. 2

W następną niedzielę PIERWSZA KOMUNIA DZIECI Z ŻUKOWA I PRZYWODZIA. Msza Św. rozpocznie się o godz. 11.15 zamiast o godz. 13.00.
Msza Św. w Lubiatowie o godz. 14.00.
Nabożeństwo majowe z rozdaniem obrazków o godz. 17.00

NA NOWY TYDZIEŃ : SZCZĘŚĆ BOŻE!