XXVII niedziela zwykła, rok B

Pan nas zaprosił na to spotkanie. Kieruje do nas swoje słowo, które jest żywe, skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca. Pan nas zaprosił i mówi do nas. Wyjdźmy naprzeciw Pana.

Niedzielne  intencje mszalne:

Żuków, 8:00  Intencja Żywego Różańca

Przywodzie, 10:00  Intencja Żywego Różańca

Lubiatowo, 11:30  + Bronisława Zaśko

Żuków, 13:00  + Bartek Kadłubek, 5 rocz. Śmierci

Żuków, 17:00 nabożeństwo różańcowe

Msze Święte w tygodniu:

Poniedziałek  08.10.  Żuków, Msza św. godz. 8:00 i nabożeństwo różańcowe.

Intencja o  Boże Błogosławieństwo dla Michała

Wtorek  09.10. Lubiatowo, wspomnienie obowiązkowe bł. Wincentego Kadłubka, bp, nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Msza św. i nabożeństwo różańcowe, godz. 18:00

Intencja + Lesław Jakubczyk i za zmarłych z rodziny

Środa 10.10.  Żuków, nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Msza św. i nabożeństwo różańcowe, godz. 18:00

Intecja o Boże Błogosławieństwo dla Filipa z okazji urodzin

Czwartek, 11.10.  Przywodzie, godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe

Intecja za parafian

Piątek, 12.10. Żuków godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe

Intecja za parafian

Sobota, 13.10.  Dzień Fatimski, Żuków g. 19:00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie z procesją wokół Kościoła

Intecja o zwycięstwo Matki Bożej nad całym światem

Niedziela, 14.10. XXVIII niedziela zwykła, rok B

8:00 Żuków, + Władysław Bartnik, + Jarosław, Magdalena, Jarosław z rodziny Klementowskich

10:00 + Józef Nowak, + Zofia i Stanisław Nowak, + Jan Nowak

11:30 + Stanisław Januchta

13:00 + Klaus Kadłubek 11 rocz. śmierci, + Bartek Kadlubek, 5 rocz.

Trwa  miesiąc Październik,  poświęcony Matce Bożej. Z tej to okazji pragniemy w imieniu Matki Bożej zaprosić wszystkich na nabożeństwa ku czci Maryi Różańcowej, które w naszej parafii odbywać się będą każdego dnia:

Dorosłych zapraszamy każdego dnia (poniedziałek, środa, piątek) po wieczornej  Mszy św.,  wtorki  i czwartki zapraszamy do indywidualnej modlitwy różańcowej w Kościele i  w soboty po porannej Mszy św.

Dzieci,  a w szczególności pierwszokomunijnych zapraszamy w każdą środę o g. 18:00

Młodzież przygotowującą się do  Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w każdy październikowy piątek na godz. 18:00

W trakcie naszej modlitwy będziemy nieustannie przypominać historię życia Pana Jezusa i naszej Matki Maryi w Tajemnicach Radosnych, Bolesnych, Chwalebnych i Światła.

Za tydzień 14 października 2018 r. będziemy obchodzić   XVIII Dzień Papieski  pod hasłem Promieniowanie Ojcostwa, przy wyjściu z Kościoła zbiórka ofiar na stypendia papieskie dla ubogiej,  ale utalentowanej młodzieży.